Shërbimi profesional i produkteve të ndaluar për prodhimin e produkteve nga dizajni në prodhim dhe instalim
Të gjitha kategoritë
https://www.tst-industrial.com/upload/product/1598579769190972.jpg
https://www.tst-industrial.com/upload/product/1598579774935486.jpg
Pjesë CNC me trajtim të plating kromit të nikelit të oksidit
Pjesë CNC me trajtim të plating kromit të nikelit të oksidit
Pjesë CNC me trajtim të plating kromit të nikelit të oksidit

Nr Modeli: TM0091

Materiali: Alumini 6063-T6

Surface Treatment: Chrome Plating

MOQ: 1 PC

Brand Name: Customized

Certifikimi: ISO 9001-2015


Emri i Pjesës

Pjesët e CNC

Formati i dokumentit

HAPI dhe PDF

Materiale të papërpunuara

Alumini 6063-T6

Brand Name

Përshtatje të bëra

Metoda e punës

mulliri CNC

Kushtet e pagesës

T / T

Toleranca e madhësisë

± 0.02 mm

Kushtet e dorëzimit

FOB

vrazhdësi sipërfaqe

CNC Milling Ra0.8

Vendi i Prodhimit

Shenzhen të Kinës

Trajtimi Sipërfaqja

Plating Chrome

Vendi i blerësit

SH.B.A

Ngjyra

e bardhë

Paketim

Lesh perlash ose mbështjellës flluskë

Shënoje

Gdhendje CNC

Ngarkesë

UPS Express

material Available

çelik

Çelik i butë, çelik karboni, 4140, 4340, Q235, Q345, 20 #, 45 # dhe etj.

Stainless çeliku

SS201, SS301, SS303, SS304, SS316, SS410, SS440C etj

tunxh

HPB59, HPB61, HPB62, HPB63, H62, H68, H80, H90, B101 etj.

Bakër

C11000, C12000, C12000, C36000 etj.

Alumin

AL3001, AL5052, AL6061, AL6063, AL7075 dhe etj.

plastik

ABS, PC, PE, PP, PA, PVC, POM, PTFE, PEEK etj.

Sipërfaqja tipike

Pjesët e aluminit

Sandblast, përfundimi i krehur, Pasivizimi, Anodizimi i Pastër, Anodizimi i Ngjyrave, Filmi Kimik etj.

çelik

Oksid i zi, plating zink, nikel, plating krom, trajtimi i nxehtësisë, Veshje pluhur, PVD dhe etj.

plastik

Lustrim, Sandblast, Pikturë, Veshje me krom etj.

Letër dhe Logo

Gdhendje me lazer, mulliri CNC, Pikturë etj.

TST Ofron Shërbimin e Sugjerimeve të Machining dhe Design

Na kontaktoni për më shumë detaje të prodhimit

Jeni të mirëpritur të vizitoni kompaninë tonë ose të dërgoni vizatimin tuaj për vlerësim ose sugjerime të dizajnit

Modaliteti i biznesit

Formati i vizatimit:

2D në PDF, DXF ose DWG; 3D në STEP, IGES dhe X_T

Kushtet e Dorëzimit:

3 ~ 10 ditë për mostrat dhe 7 ~ 40 ditë për prodhimin në masë

Kushtet e Dorëzimit:

Dorëzimi EXW, FOB, CIF, DDP, Express dhe etj.

Paketim

Në film plastik anësor me lesh margaritar ose mbështjellës flluskë, jashtë kuti kartoni ose kuti druri

Valuta e pagesës:

USD, EUR, GBP, CAD, AUD, CNY etj.

Mënyra e pagesës

T / T, PayPal, Kartë krediti, para të gatshme, ruajtje etj.

Porti më i afërt

Porti Yantian, Porti Shekou, Porti HK

Mënyra e eksportit:

Express ose përmes agjentit

Procesi i Shërbimit

Procesi i përpunimit

Lënda e parë IQC
Lënda e parë IQC
Makineri kthyese CNC
Makineri kthyese CNC
Makinerisë CNC Mulliri
Makinerisë CNC Mulliri
Prodhimi i IPQC
Prodhimi i IPQC
Trajtimi i sipërfaqes & OQC
Trajtimi i sipërfaqes & OQC
Paketimi & Dorëzimi
Paketimi & Dorëzimi
Chat Online
Chat Online