Shërbimi profesional i produkteve të ndaluar për prodhimin e produkteve nga dizajni në prodhim dhe instalim
Të gjitha kategoritë
https://www.tst-industrial.com/upload/product/1598599637156214.jpg
https://www.tst-industrial.com/upload/product/1598599649539473.jpg
https://www.tst-industrial.com/upload/product/1598599651478498.jpg
https://www.tst-industrial.com/upload/product/1598599651218360.jpg
https://www.tst-industrial.com/upload/product/1598599651802053.jpg
Komponentët e çelikut të pandryshkshëm prerja dhe palosja me lazer CNC
Komponentët e çelikut të pandryshkshëm prerja dhe palosja me lazer CNC
Komponentët e çelikut të pandryshkshëm prerja dhe palosja me lazer CNC
Komponentët e çelikut të pandryshkshëm prerja dhe palosja me lazer CNC
Komponentët e çelikut të pandryshkshëm prerja dhe palosja me lazer CNC
Komponentët e çelikut të pandryshkshëm prerja dhe palosja me lazer CNC

Nr Modeli: TL0016

Materiali: çelik inox 304

Trajtimi i sipërfaqes: Lustrim

MOQ: 1 PC

Emri i markës: OEM / ODM

Certifikimi: ISO 9001-2015


Emri i Pjesës

Laser Cutting Parts

Formati i dokumentit

HAPI dhe PDF

Materiale të papërpunuara

Stainless Steel 304

Brand Name

Përshtatje të bëra

Metoda e punës

Prerje me lazer CNC

Kushtet e pagesës

T / T

Toleranca e madhësisë

± 0.03 mm

Kushtet e dorëzimit

FOB

vrazhdësi sipërfaqe

Laser Cutting Surface Ra1.6

Vendi i Prodhimit

Shenzhen të Kinës

Trajtimi Sipërfaqja

lustrim

Vendi i blerësit

SH.B.A

Ngjyra

E qartë (e bardhë)

Paketim

Lesh perlash ose mbështjellës flluskë

Shënoje

Gdhendje CNC

Ngarkesë

DHL Express

material Available

çelik

Çelik i butë, çelik karboni, 4140, 4340, Q235, Q345, 20 #, 45 # dhe etj.

Stainless çeliku

SS201, SS301, SS303, SS304, SS316, SS410, SS440C etj

tunxh

HPB59, HPB61, HPB62, HPB63, H62, H68, H80, H90, B101 etj.

Bakër

C11000, C12000, C12000, C36000 etj.

Alumin

AL3001, AL5052, AL6061, AL6063, AL7075 dhe etj.

Sipërfaqja tipike

Pjesët e aluminit

Sandblast, përfundimi i krehur, Pasivizimi, Anodizimi i Pastër, Anodizimi i Ngjyrave, Filmi Kimik etj.

çelik

Oksid i zi, plating zink, nikel, plating krom, trajtimi i nxehtësisë, Veshje pluhur, PVD dhe etj.

Letër dhe Logo

Gdhendje me lazer, mulliri CNC, Pikturë etj.

TST Ofron Shërbimin e Sugjerimeve të Machining dhe Design

Na kontaktoni për më shumë detaje të prodhimit

Jeni të mirëpritur të vizitoni kompaninë tonë ose të dërgoni vizatimin tuaj për vlerësim ose sugjerime të dizajnit

Modaliteti i biznesit

Formati i vizatimit:

2D në PDF, DXF ose DWG; 3D në STEP, IGES dhe X_T

Koha e dorëzimit

3 ~ 10 ditë për mostrat dhe 7 ~ 40 ditë për prodhimin në masë

Kushtet e Dorëzimit:

Dorëzimi EXW, FOB, CIF, DDP, Express dhe etj.

Paketim

Në film plastik anësor me lesh margaritar ose mbështjellës flluskë, jashtë kuti kartoni ose kuti druri

Valuta e pagesës:

USD, EUR, GBP, CAD, AUD, CNY etj.

Mënyra e pagesës

T / T, PayPal, Kartë krediti, para të gatshme, ruajtje etj.

Porti më i afërt

Porti Yantian, Porti Shekou, Porti HK

Mënyra e eksportit:

Express ose përmes agjentit

Procesi i Shërbimit

Procesi i përpunimit

Lënda e parë IQC
Lënda e parë IQC
Prerje me lazer CNC
Prerje me lazer CNC
Bending
Bending
Prodhimi IPQC
Prodhimi IPQC
Matja e OQC
Matja e OQC
Paketimi & Dorëzimi
Paketimi & Dorëzimi
Chat Online
Chat Online