Shërbimi profesional i produkteve të ndaluar për prodhimin e produkteve nga dizajni në prodhim dhe instalim
Të gjitha kategoritë
https://www.tst-industrial.com/upload/product/1598602873883742.jpg
https://www.tst-industrial.com/upload/product/1598602894591743.jpg
https://www.tst-industrial.com/upload/product/1598602894736449.jpg
https://www.tst-industrial.com/upload/product/1598602894892276.jpg
https://www.tst-industrial.com/upload/product/1598602895846434.jpg
https://www.tst-industrial.com/upload/product/1598602895149213.jpg
Fabrication Moulding Service Thread Plastic Injection Products
Fabrication Moulding Service Thread Plastic Injection Products
Fabrication Moulding Service Thread Plastic Injection Products
Fabrication Moulding Service Thread Plastic Injection Products
Fabrication Moulding Service Thread Plastic Injection Products
Fabrication Moulding Service Thread Plastic Injection Products
Fabrication Moulding Service Thread Plastic Injection Products

Model No.: TI0044

Materiali: ABS

Surface Treatment: Chemical Grain

MOQ: 1000 PC

Brand Name: OEM / ODM

Certifikimi: ISO 9001-2015


Emri i Pjesës

Plastic injection parts

Brand Name

Përshtatje të bëra

Materiale të papërpunuara

ABS

Kushtet e pagesës

T / T

Metoda e punës

Injeksion

Kushtet e dorëzimit

FOB

Toleranca e madhësisë

± 0.03 mm

Vendi i Prodhimit

Shenzhen të Kinës

Sipërfaqe

Chemical Grain

Vendi i blerësit

SH.B.A

Ngjyra

Me ngjyrë

Paketim

Lesh perlash ose mbështjellës flluskë

Formati i dokumentit

HAPI dhe PDF

Ngarkesë

DHL Express

material Available

Materia

ABS, HDPE, HIPS, PVC, PP, PP+GF, PC, PC+ABS, PA6, PA66, PA+GF, POM, PEEK TPE, TPU and etc.

lustrim

Polishing B3, B2, B1, Polishing A3, A2, A1, A0 and etc.

Fund

EDM Grain, Chemical Grain, Polishing and etc.

TST Ofron Shërbimin e Sugjerimeve të Machining dhe Design

Na kontaktoni për më shumë detaje të prodhimit

Jeni të mirëpritur të vizitoni kompaninë tonë ose të dërgoni vizatimin tuaj për vlerësim ose sugjerime të dizajnit

Modaliteti i biznesit

Formati i vizatimit:

2D në PDF, DXF ose DWG; 3D në STEP, IGES dhe X_T

Koha e dorëzimit

2 ~ 7 weeks for mould manufacture, 3 ~ 30 days for plastic injection production

Kushtet e Dorëzimit:

Dorëzimi EXW, FOB, CIF, DDP, Express dhe etj.

Paketim

Në film plastik anësor me lesh margaritar ose mbështjellës flluskë, jashtë kuti kartoni ose kuti druri

Valuta e pagesës:

USD, EUR, GBP, CAD, AUD, CNY etj.

Mënyra e pagesës

T / T, PayPal, Kartë krediti, para të gatshme, ruajtje etj.

Porti më i afërt

Porti Yantian, Porti Shekou, Porti HK

Mënyra e eksportit:

Express ose përmes agjentit

Procesi i Shërbimit

Procesi i përpunimit

Mould Material IQC
Mould Material IQC
Prodhimi i mykut
Prodhimi i mykut
Mould Trial & Production
Mould Trial & Production
Trial Report
Trial Report
OQC Measurement
OQC Measurement
Paketa & Delivery
Paketa & Delivery
Chat Online
Chat Online