Shërbimi profesional i produkteve të ndaluar për prodhimin e produkteve nga dizajni në prodhim dhe instalim
Të gjitha kategoritë
https://www.tst-industrial.com/upload/product/1598604287999145.jpg
https://www.tst-industrial.com/upload/product/1598604298214955.jpg
https://www.tst-industrial.com/upload/product/1598604300881065.jpg
https://www.tst-industrial.com/upload/product/1598604299970390.jpg
Pjesë të derdhura Pjesë precize për injeksion plastik për automotive
Pjesë të derdhura Pjesë precize për injeksion plastik për automotive
Pjesë të derdhura Pjesë precize për injeksion plastik për automotive
Pjesë të derdhura Pjesë precize për injeksion plastik për automotive
Pjesë të derdhura Pjesë precize për injeksion plastik për automotive

Nr modeli: TI0032

Material: PA+GF30

Trajtimi sipërfaqësor: i zi

MOQ: 1000 PC

Emri i markës: OEM / ODM

Certifikimi: ISO 9001-2015


Emri i Pjesës

Pjesë plastike

Brand Name

Përshtatje të bëra

Materiale të papërpunuara

PA+GF30

Kushtet e pagesës

T / T

Metoda e punës

Injeksion

Kushtet e dorëzimit

FOB

Toleranca e madhësisë

± 0.03 mm

Vendi i Prodhimit

Shenzhen të Kinës

Sipërfaqe

B2

Vendi i blerësit

Kanadë

Ngjyra

e zezë

Paketim

Lesh perlash ose mbështjellës flluskë

Formati i dokumentit

HAPI dhe PDF

Ngarkesë

DHL Express

material Available

Materia

ABS, HDPE, Hips, PVC, PP, PP + GF, PC, PC + ABS, PA6, PA66, PA + GF, POM, PEEK TPE, TPU etj.

lustrim

Lustrim B3, B2, B1, lustrim A3, A2, A1, A0 etj.

Fund

Kokërr EDM, Kokërr Kimik, Lustrim etj.

TST Ofron Shërbimin e Sugjerimeve të Machining dhe Design

Na kontaktoni për më shumë detaje të prodhimit

Jeni të mirëpritur të vizitoni kompaninë tonë ose të dërgoni vizatimin tuaj për vlerësim ose sugjerime të dizajnit

Modaliteti i biznesit

Formati i vizatimit:

2D në PDF, DXF ose DWG; 3D në STEP, IGES dhe X_T

Koha e dorëzimit

2 ~ 7 javë për prodhimin e mykut, 3 ~ 30 ditë për prodhimin e injeksionit plastik

Kushtet e Dorëzimit:

Dorëzimi EXW, FOB, CIF, DDP, Express dhe etj.

Paketim

Në film plastik anësor me lesh margaritar ose mbështjellës flluskë, jashtë kuti kartoni ose kuti druri

Valuta e pagesës:

USD, EUR, GBP, CAD, AUD, CNY etj.

Mënyra e pagesës

T / T, PayPal, Kartë krediti, para të gatshme, ruajtje etj.

Porti më i afërt

Porti Yantian, Porti Shekou, Porti HK

Mënyra e eksportit:

Express ose përmes agjentit

Procesi i Shërbimit

Procesi i përpunimit

Materiali i mykut IQC
Materiali i mykut IQC
Prodhimi i mykut
Prodhimi i mykut
Prova dhe Prodhimi i mykut
Prova dhe Prodhimi i mykut
Raporti i Gjykimit
Raporti i Gjykimit
Matja e OQC
Matja e OQC
Paketa & Delivery
Paketa & Delivery
Chat Online
Chat Online